Hudbou proti drogám

V pátek 23. 3. v naší škole proběhl preventivní program s názvem Hudbou proti drogám, který byl zaměřen na prevenci užívání návykových látek. Realizátoři programu se ale dotkli i jiných závažných témat z dané oblasti, jako jsou například poruchy příjmu potravy. Žáci se dozvěděli o závažných negativních důsledcích užívání návykových látek, vyslechli si životní příběhy známých hudebních interpretů, kteří byli celoživotně na drogách závislí, a realizátoři akce jim nastínili další možný způsob trávení volného času – hudbu. Celý program byl totiž doprovázen ukázkami písní současných i minulých slavných skupin.

Mgr. Martina Blažková