Reischlovic farma

Naskytla se nám příležitost navštívit soukromou farmu jednoho ze spolužáků. Nechtěli jsme však strávit celý den „pouhou“ vycházkou a prohlídkou chovaných zvířat, chtěli jsme se dozvědět mnohem víc! Tatínek spolužáka nám domluvil na místě setkání s panem hajným, kterému jsme kladli záludné otázky- připravili jsme si totiž předem dotazníky. Pana hajného Svobodu jsme ničím nezaskočili, byl to odborník na pravém místě. Celý výlet za poznáním jsme si ještě zpříjemnili opékáním špekáčků. Byl to krásný den a kromě milých zážitků jsme si odnesli od Emila (viz níže) i sladkou odměnu.

• Dověděli jsme se hodně nových informací, cítili jsme se tam příjemně, moc nám tam líbilo.
  • Úžasné rodinné mini zoo! Chtěli bychom se tam vydat ještě jednou.
  • Líbilo se mi vyprávění pana hajného a pobavil nás jeho maskot Emil (svišť).
  • V krásném prostředí chutnaly špekáčky famózně.
  • Alex (syn majitele) nám umožnil pohladit si a pochovat kuřátka bažantů.
  • Poprvé jsem na vlastní oči viděl krocana, divočáka a vietnamské prase.

Alexi, děkujeme!

Pro více fotografií klikněte zde.

Kolektiv žáků 3. ročníku