KRABICE OD BOT

Jedním z projektů, do kterého se náš Žákovský parlament tento školní rok zapojil, je největší česká sbírka vánočních dárků pro děti v nouzi – Krabice od bot. Tato předvánoční akce má jediný cíl – potěšit děti vyrůstající ve složitých poměrech – děti z azylových domů, nízkoprahových zařízení a chudších rodin. Vloni tak mělo radostnější Vánoce více než 48 000 dětí.

A protože dobrých skutků není nikdy dost, nezůstalo jen u akce Žákovského parlamentu, ale zapojila se nakonec celá škola – žáci i učitelé. Každá třída i sborovna přichystala alespoň jednu dárkovou krabici pro dítě, tu pak paní učitelka Čermáková a Kulová odvezly na sběrné místo, které je předá potřebným.

Věříme, že tímto dobrým skutkem jsme rozdali radost, protože to je veliká věc.

Mgr. Jarmila Kulová