Když učí žáci

Říká se, že nejlépe se člověk něco naučí, když vysvětluje ostatním. Žáci 4. třídy si to letošní školní rok vyzkoušeli už několikrát a jejich dovednosti se neustále zlepšují.

Tentokrát jsme brouzdali českou historií a podívali se do doby Přemyslovců. Žáci si sami vyhledávali informace z různých zdrojů, tyto informace také porovnávali, aby si ověřili pravdivost. Následně si ve dvojicích vypracovali svůj vlastní projekt, který na závěr prezentovali ostatním, kladli otázky a všichni se tak navzájem naučili o této části naší historie.

Z vytvořených prací si na chodbě připravili výstavku, ať i další žáci školy mohou načerpat třeba pro ně nové informace.