Přespolní běh Znojmo-okresní finále AŠSK

V úterý 26. září se vybraní žáci 6.-9. ročníku zúčastnili okresního finále Asociace školních sportovních klubů ČR ve Znojmě. Běželo se v Gránickém údolí a přespolního běhu se účastnilo celkem 16 škol, takže konkurence byla opravdu vysoká. Žáci běželi v 6-ti členných družstvech v mladší a starší kategorii, přičemž do konečného umístění se započítávaly výsledky čtyř nejlépe umístěných závodníků družstva. V kategorii mladších žákyň jsme získali nádherné 3. místo a za zmínku rozhodně stojí i individuální výkony našich běžců. Kamila Sabová doběhla v kategorii mladších dívek 11., Tomáš Pokorný v kategorii mladších žáků 12. a Sofie Reischlová, která nás reprezentovala v kategorii starších žákyň, doběhla na neuvěřitelném 14. místě.