Divadelní představení

Poslední květnový den k nám do Šanova přijeli herci z Hradce Králové, pro celou naši školu si připravili dvě představení. Pro žáky 2. stupně to byl Divadelní cestopis aneb Evropou od renesance po realismus, mohli jsme tak vidět ukázky nejvýznamnějších děl evropských dramatiků jakými byli William Shakespeare, Moliere, Carlo Goldoni či Maryša bratří Mrštíků. Nutno dodat, že nadhled, humor a herecký výkon vytvořily z daného představení nezapomenutelný zážitek. Dokonce se někteří z nás stali součástí hry.

Žáky 1. stupně pak čekala Nová dobrodružství veverky Zrzečky. I tohle představení sklidilo velký úspěch, všem se moc líbilo.

Žáci 9. třídy