Setkání Parlamentů v Tišnově

Dne 14.12.2022 jeli čtyři žáci z našeho Žákovského parlamentu společně s paní učitelkou Kulovou do ZŠ Smíškova v Tišnově na „Setkání Parlamentů“. Poté, co jsme přijeli, byl krátký úvod, dále každý Parlament odprezentoval krátkou prezentaci o jejich škole a úspěšných projektech a akcích, takže jsme načerpali spoustu nápadů na různé akce, které bychom mohli zrealizovat.

Program pokračoval prezentací skupiny Živý region, kde jsme probírali téma zdravého stravování ve školních jídelnách, podpory místních dodavatelů a především kvalitu potravin.

Poté jsme šli na oběd do školní jídelny, kde jsme měli na výběr ze dvou jídel – jedno z nich byla pizza 🙂

Toto setkání bylo zakončeno společnou prohlídkou školy a poté už jsme mohli jet zpět domů. Všem se toto setkání líbilo a budeme se těšit na další návštěvu!

Terka, Nela, Vanesa a Luboš – zástupci Školního parlamentu