Nemůžeme do divadla ani do kina, kino přišlo k nám

Žáci 1. a 2. ročníku, kteří se učí prezenčně, mohli zhlédnout v pondělí 1. února 3D promítání přímo ve škole.

Promítání proběhlo po ročnících, takže byla dodržena veškerá protiepidemická opatření.

Děti z 1. ročníku obdivovaly živočichy, korálové útesy a ostatní krásy podmořského světa se všemi kouzelnými barvami, které nabízejí mořské hlubiny.

Žáci 2. ročníku podmořský svět zhlédli v loňském roce, a proto si vybrali poutavý film o dinosaurech, o jejich vývoji, životě i příčinách vyhynutí. Mohli nahlédnout i do obdivuhodné práce paleontologů, kteří jsou schopni z nálezů pozůstatků pravěkých živočichů tyto obry vykreslit tak, jak asi ve své době vypadali.

Filmy se všem velice líbily a po skončení promítání jsme si o mnohých poutavých věcech ještě společně se svými třídními učitelkami vyprávěli.