Malí fotografové na návštěvě v Domově seniorů

Ve středu 9. října 2019 navštívili členové Zrcadlového parlamentu společně se studenty SŠ Přímětická Domov seniorů v Šanově a zúčastnili se akce „Co nám v životě dělá radost“. Cílem bylo vyfotit nejlepší fotografii klientů domova a zachytit atmosféru života seniorů. S prací nám pomáhal také pan Marcel Mašek. Povídali jsme si vzájemně o tom, co nám v životě dělá radost a strávili tak příjemné chvíle ve společnosti seniorů. Nakonec jsme vybrali jednu fotografii, podle našeho názoru tu nejpodařenější. Na závěr proběhlo vyhodnocení fotografické soutěže. Za naši základní školu se stal vítězem Aleš Šalomon ze třetí třídy. Akce se nám moc líbila. Na tomto místě najdete fotografie z akce.

Zdeněk Kalužík, 8. ročník