Rozloučení s předškoláky v mateřské škole

V horký letní předprázdninový den proběhl v naší mateřské školce rozloučení s předškoláky. Letos naši mateřskou školu opouští 15 dětí, které od září zasednou do školních lavic. Děti se rozloučily pásmem básniček a písníček, které obohatily i o taneční číslo, do kterého se zapojili i přihlížející rodiče. Po vystoupení byly dětem předány šerpy a dárkové balíčky a paní učitelky z mateřské školky se s každým předškoláčkem zvlášť rozloučily. V samém závěru děti oslovila i paní učitelka Fodorová ze základní školy, která bude od září jejich novou třídní učitelkou. Pochválila je za předvedený výkon a vyjádřila obdiv, s jakou vervou a nadšením se vložily do přípravy vystoupení. Povzbudila je také do další spolupráce, která je čeká od září při výuce v základní škole.

Na video z vystoupení předškoláků a další fotografie se podívejte zde.