Školní parlament v domově seniorů

Dne 22. května se školní parlament účastnil akce s názvem „Cesta do filmu“. Jednalo se o návštěvu domu seniorů a naším úkolem bylo připravit si minutovou ukázku z několika pohádek, které jsme následně měli předvádět. Ze začátku jsme byli velmi nervózní, ale díky veselým tvářím obyvatel domova důchodců z nás všechen stres brzy spadl. Senioři si akci velmi užili a my taktéž. Spolu s námi se akce účastnili žáci ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy, oboru sociální činnost, ze Znojma. Ti předváděli minutové ukázky z filmů. Na závěr jsme si udělali společné foto účinkujících a také jsme si udělali foto se seniory. Celá akce se nám velmi líbila, jsme rádi že jsme mohli udělat starší generaci radost.

Natálie Šimšová, 9. ročník

Dne 22. 5. jsme byli v domově seniorů. Akce se jmenovala „Cesta do filmu“. Náš parlament měl za úkol vybrat si a naučit se minutovou ukázku nebo-li hlášku z pohádky. Když jsme přišli do Domova, tak jsme postupně představovali ukázky a senioři hádali, z jaké pohádky to je. Byli moc šikovní a pečlivě poslouchali. Pár pohádek poznali. Nakonec jsme si udělali společnou fotku i se seniory. Akce se nám moc líbila, smáli jsme se a bylo nám potěšením zpříjemnit den seniorům a zároveň i nám.

Monika Tóthová, 7. ročník